Poznaj BmxCamp

BmxCamp to obóz dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z Bmxem, a także dla chcących doskonalić swoje umiejętności jazdy na rowerze, nauczyć się nowych trików i po prostu dobrze się bawić.
Wizualizacja skateparku AvePark
ZAKWATEROWANIE

Bazą noclegową jest Hostel, który jest integralną częścią Skateparku AvePark. Zapewnia on wysoki komfort pobytu uczestnikom obozu BMXCamp, a ponad to, w całym budynku dostępny jest Internet bezprzewodowy.
Obozowicze są zakwaterowani według podziału na grupy wiekowe, a różnica wieku w jednym pokoju wynosi maksymalnie 1 rok. Obozowicze śpią w przestronnych, 4-6 osobowych pokojach. Każdy uczestnik posiada indywidualne łóżko oraz szafę na ubrania.

Dodatkowymi atrakcjami są znajdujące się w obiekcie: stół do ping-ponga, piłkarzyki oraz jeden z największych finger-skateparków, a także konsole do gier. Zadbaliśmy też o przechowalnię rowerów i serwis, aby wakacje z BMX przebiegały bezproblemowo. W Skateparku AvePark znajduje się także barek, w którym uczestnicy obozu mogą kupić napoje, słodycze oraz ciepłe i zimne przekąski. Dla bardziej wymagających do dyspozycji pozostaje również nasza restauracja AveBurger.